SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KINDLE FIRE HD 7
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
ID e produktit :
109090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tablet i dedikuar per lojera dhe lexim.

Memorie: 16GB
Procesori: 1.5 GB
RAM: 512 MB
Ekrani: 216 PPI, 1280 x 800
Informata rreth publikuesit
Dardan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »