SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse Private Piano Violoncel Solfezh
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
ID e produktit :
109125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme profesionalizem dhe rezultate konkrete ne pergatitjen e femijeve si dhe moshave te tjera (me te rritur) qe kane deshire,durim,pasion,vullnet dhe kohe per tu bere nje pianist,nje violoncelist apo nje amator qe e ben vetem per pasion. Kontaktoni ne viber 044112520 per hollesi te metejshme.Stafi eshte nga Mëma Shqipëri !
Informata rreth publikuesit
Trio Unplugged
Prishtinë
044112520
Mati 1 Kompleksi TREGTIA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »