SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wiko Lenny 2 android kontakt 049-180-522
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
ID e produktit :
109172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wiko Lenny 2 made in France i ri pa perdor.
5 inq , Qual core 1.3 ghz
Camera 5 Megapixel mrapa dhe perpara 2 megapixel.
Me dy kartela dual sim nuk esht fallc
Rom 4 GB
SD micro 64 GBPostuar kontakt 049180522
Informata rreth publikuesit
Astrit
Shtime
+37744956403
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »