SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hotel Riviera Shengjin ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
ID e produktit :
109182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hotel Riviera Shengjin nje ndertesa 4 kate dhe lavazho e lishensuar
kati 1 eshte llotosport dhe bar.
katet e siperme jane dhoma
0697500210
Informata rreth publikuesit
Flosad
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »