SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nxemje me plin (Piramida)
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '17
ID e produktit :
109190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nxemjen shum e rujartur mundeni me pa edhe vet 2 jav e kam perdor tash kam ndru lokacion te lokalit dhe esht e paisur me nxemje dhe ket spo kam vend ku e la e kam ble n shkup qmimi i diskutushem dhe shum i lir 049106655
Informata rreth publikuesit
Leo
Prishtinë
044396665
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »