SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5s 16GB ngjyre hiri
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
ID e produktit :
109249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 5s 16GB ngjyre hiri full unlock. iPhoni eshte ardhur nga Monaco eshte i perdorun vetem 4 muaj dhe eshte ne gjendje perfekte te punes. Nuk ka asnje gervishtje gjate gjithe kohes eshte mbajtur me folje dhe mbrojtse.

Fotot jane origjinale te iPhonit.

Qmimi 290 euro fiks. Nuk boj ndrrime.

Kontakti: +38649854445 + Viber.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
045911488
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »