SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xbox 360 slim 320gb
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
ID e produktit :
109251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Xbox 360 slim 320 gb hard drive shum pak i perdorur, vjen me kinect kamer qe perdoret per ta bere te mundur futjen e trupit ne loj. Vjen me 4 loj origjinale dhe me 1 xhojstik. Osht bler ne Gjermani si edicion special.
Informata rreth publikuesit
en
Prishtinë
044743792
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »