SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Karrocen Peg Perego Book Plus Sportivo 3 në 1.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '17
ID e produktit :
109285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Karrocen Peg Perego Book Plus Sportivo 3 në 1.
Është 3 pjesëshe:
•skeleti + ulesja (përdorët prej moshës 9 muaj deri në 4 vjet)
•korpën për bebë (0 deri në 6 muaj)
•ulesja për veturë (0 deri në 1 vjet)
Karroca është e certifikuar me ISOFIX.
Me karrocë vjen qanta (ka dy xhepa të jashtëm), korpa e poshtme për gjësende dhe mbulesa kundër shiut për karrocë (ngjyrë transparente-e tejdukshme). Karroca është e vjetër 2 vite. I ka të gjitha fletushkat e mënyrës së përdorimit dhe ka garancion 4 vite. Është ngjyrë të kuqe e mbyllur. Të gjitha materialët e ulëseve dhe korpave lahën në 40° në lavatriçe. Rrotat dhe skeleti janë ngjyrë të zezë, të qëndrueshme dhe të manevrueshme në të gjitha rrugët. Karroca është në gjendje të rregullt, ka dy frene në rrotat mbrapa. Ulësja që është prej moshës 9 muaj e deri në 4 vjet, në 3 pozita 60°, 90° dhe 180°.
Karroca është prodhim Italian.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vlora
Pristina
049930928
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »