SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leagoo Elite 1 - Super Cmim 200 EUR
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
ID e produktit :
109294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Leagoo Elite 1 me performanca sikurse Samsung S6.

Teleoni posedon keto performanca:

64 Bits Octa Core, 3 Giga Ram, 32 Giga Rom si dhe kamera e pasma 16 mega pixels dhe kamera para 13 mega pixels, si dhe ekran 5 inch me rezolucion Full HD, DUAL SIM, Gorlilla Glass 3.

Telefoni eshte shume shpejt dhe nuk dallon nga Samsung S6.

www.leagoo.com/mobile/elite_series/20150813/Elite1.html 

m.facebook.com/AZTECHKS/#!/photo.php?fbid=852610494856302&id=335517809898909&set=pcb.852612201522798&source=48 

Telefoni eshte i pa pedorur dhe vjen ne pako sikurse ne foto me te gjitha aksesoret origjinal.

NUK BEJ NDERRIM.

Samsung, Iphone, Iphone 6, Samsung S5, Samsung S6, Prishtine
Informata rreth publikuesit
Mentor
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »