SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Gear - ore dore
Çmimi :
€125.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
ID e produktit :
109298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes oren Samsung Gear. I ardhur nga Zvicra.
Lidhet me telefonat Samsung permes Bluetooth-it.
Ora eshte digjitale me mundesi te ndrrimit te pamjes se ores (format mund te downloadohen prej internetit).

Permes lidhjes se ores me telefon, i zevendeson shume operacione te telefonit pa pasur nevoje te preket telefoni, p.sh. kur jeni duke vozitur dhe ju therret dikush ju permes ores mund t'i pergjigjeni. Te gjitha lajmerimet qe ju vijne ne telefon mund t'i hapni ne telefon. Telefoni gjithashtu eshte i pajisur me kamere.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në: +377 44 633 281 - viber.
Informata rreth publikuesit
Osman
Prishtinë
+37744633281
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »