SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë për tharjen e rrobave
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
ID e produktit :
109321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte blere ne muajin dhjetor , dhe eshte perdorur vetem 10 here, kemi ndërruar vendbanimin dhe nuk kemi vend te lire per ta vendosur.

Qmimi i blerjes me 5 vite garancion 330 EURO

Qmimi i shitjes eshte vetem 250 EURO
Kapaciteti 7 kg
Informata rreth publikuesit
Diamant
Prishtinë
049782205
Bregu i diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »