SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Maqine shtypse (Daktilograf)
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '13
ID e produktit :
10956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Maqina Shtypse (shiko ne foto), eshte shume vjeter dhe ka nevoj per modifikim qe te behet perseri funksionale. Per adhuruesit e artikujve antik. Kontakto me email, ose me SMS ne numrin +37744865772
Informata rreth publikuesit
Betim
Prishtinë
+37744865772
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »