SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Roland RA-50 Realtime Aranger + Super Card MSL-15
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '17
ID e produktit :
109669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Roland RA 50 Realtime Arranger + Music Style Card - (Super Card) - MSL-15 e cila mund të lidhet me një Midi-Keabord të thjeshtë dhe shëndërrohet në Sint me ngjyra dhe stile të ndryshme botërore.
Informata rreth publikuesit
Masar
Prizren
+37744242823
21 Xhevat Berisha Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »