SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fotele shtrirese
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
ID e produktit :
109705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 fotele me mekanizem shtrires , ne gjendje te regullt dhe funksionale

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Pejë
044220784
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »