SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamera sporitve SJ4000 (Gopro)
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
ID e produktit :
109709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamera eshte e modelit sj4000 imitim i "GOPRO 3" Kamera eshte perdorur vetem nje here dhe eshte ne gjendje te rregullt , rezolucionin e videos e ka 1920x1280 Full HD , i ka te gjitha paisjet percjellse montuese .dhe kutine water resistent
Informata rreth publikuesit
Alban
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »