SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë për prerje të MDF dhe ivericës.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
ID e produktit :
109712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë për prerje të MDF dhe ivericës. Makinë me 2 brisqe prodhim turk dhe është i përdorur në gjendje shum të mirë.
Kontakto : 049 111 842 / 044 111 842
Informata rreth publikuesit
Sokol
Prishtinë
+38649111842
Magjistralja Prishtinë , Ferizaj. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »