SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cane Corso- puppies 3m old *****
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
ID e produktit :
109720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Puppies Cane Corso, 3 muaj e vjetër, vaksinuar dhe revaccinated, dewormed, kanë librezë vaksinimi, që ju të merrni për të dhënat më të lehtë mbajtjen për shëndetin e qenit tuaj. 100% garantuar shëndetin dhe qentë racave të pastërta. Me kërkesë ne punojmë prerë veshët dhe bisht me një pagesë minimale.
Për më shumë informacion, telefononi në numrin ose shkruani në Viber. ose vijnë dhe të shohin puppies. - (Graçanicë)
me çdo blerje gratis xhel kundër parazitëve.

Çmimi prej 200 deri 300 €. zbritje të mundshme për blerësit serioze
049/859 148
Informata rreth publikuesit
Stefan
Belgrade, Serbia
Graçanicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »