SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S5 URGJENT
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
ID e produktit :
109760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent Samsung Galaxy S5 16gb punon shume mire dhe e mban baterin shume. Posedon adapterin origjinal. Problemi i vetem eshte qe kamera mbrapa i qet do sheja por kam pyt ne mobilshop mkan thon qe rregullohet ndersa front camera ka kualitet shume te mire. Arsyeja e vetme pse e kam qit ne shitje osht se po du me marr ni Iphone 6.

KONTAKTONI NE VIBER: +386 49 477 780
Informata rreth publikuesit
Adnan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »