SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Htc x-bo v6
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
ID e produktit :
109771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet htc x-bo v6 ne gjendje te rregulltEsht HTC x-bo v6 android 16GB.Kamer para dhe mrapaVersioni 4.5.2Boj edhe ndrrimViber +38649455167

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drin
Prishtinë
049455167
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »