SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy s4
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
ID e produktit :
109824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje :) samsung galaxy s4 i9500 origjinal i ri ne kuti me te gjithe aksesoret dhe 1 vite garanci per vetem 27.000lek !!!! Per me shume info na ndiqni ose kontaktoni ketu > Max Technology staff :)


mobile.facebook.com/Max-Technology-505832292913105/?ref=bookmarksPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jorges
Kuçovë, Berat, Albania
0665966301
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »