SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4s
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
ID e produktit :
109880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone 4s I bardhe, 16 gb, gjithcka eshte ne gjendje te rregullt pervec wirelessi nuk po punon si duhet, ekranin e ka shume pak te thym perpara dhe kapaki mbrapa qysh po shihet n'foto. Per ate pe lo me cmim te volitshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
V.
Gjilan
044 553 422
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »