SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC - M8's
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
ID e produktit :
109910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes HTC M8’s origjinal , është model një vit më i ri se HTC M8, osht ne gjendje shum te mir gjamen e ka te thyne amo punon shum mir po ashtu posedon kabllen e orginale si dhe fatrollen siq shihet ne foto osht i ardhun nga zvicra per me shum kontaktoni ne numrin po ashtu edhe ne viber A.MViber +38649856580Ekrani : 5.0 inchPlatforma: Android, 5.0.2Procesori: Quad-core 1.7 GHz Cortex-A53 & quad-core 1.0 GHz Cortex-A53Memoria: 16 GB, 2 GB RAMKamera: 15 megapixel kamera e prapme kurse 5 megapixel kamera e parmeBateria: 2840 mAh

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
artan
Gjakovë
049856580
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »