SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Transport Dhe Shërbime Me Kran 24h Në Gjithë Rajonin '''EUROSHPED1'''
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '17
ID e produktit :
109920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Euroshped1 bën transport dhe pun me kran
Bejm transportin e kioskav-trafikav-barakav-shupave te ndryshme, kontenjerav, reklamave, kapriatave te ndryshme dhe montim te kapriatave, rezervar-cisterna, kulmave, paletav te ndryshme, sanakve, gjeneratorve, etj etj
Euroshped1 ju mirpret me gjith respektin
tel:044/049-169-673
Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI Në 6t(ton),KULMAVE,SANAKVE,PRINTERAVE E QKA JO TJETER
TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com Ju MIRPRESIM
:Facebook:
Transport Me Vinq-kran EuroShped1 Company
Informata rreth publikuesit
n.t.sh'''EUROSHPED1'''Transport Me Kran
Prishtinë
044/049-169673
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »