SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Meizu mx4 pro
Çmimi :
€285.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
ID e produktit :
110012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje Meizu mx4 pro i ri origjinal me te gjithe aksesoret e vet dhe 1 vit garanci per vetem 285 euro!!!!! Per me teper info na vizitoni ne faqen tone te internetit >>mobile.facebook.com/Max-Technology-505832292913105/?ref=bookmarks 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jorges
Kuçovë, Berat, Albania
0665966301
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »