SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Galaxy Advance
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
ID e produktit :
110059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy Advance-n.Arsyeja është që e kam një tjetër dhe nuk më duhet. Nuk ka defekt, punon shumë mirë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lis
Obiliq
049597165
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »