SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Note 4
Çmimi fillestar :
€220.00
Ju kurseni :
€22.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€198.00 Çmimi rritet në €220.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
ID e produktit :
110068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Note 4 - nuk ka SIM po mund te perdoret si tablet.

telefoni eshte i ri me kese dhe origjinal.
Informata rreth publikuesit
tel
Prishtinë
045180535
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »