SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ekran per LG G3
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
ID e produktit :
110069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ekran per LG G3, ekrani eshte i ri dhe origjinal.

gjithashtu bej edhe montimin.
Informata rreth publikuesit
tel
Prishtinë
045180535
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »