SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Orë Casio RedBull Limited Edition
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '16
ID e produktit :
110082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes orën Casio Edifice 5165 Modeli: Redbull Limited Edition Ora është në gjendje perfekte dhe shumë pak e përdorur Çmimi i orës së re është 200€ ndërsa e përdorur shitet 90€ Nr. kontaktues 044-505-508

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Pristina
044 505 508
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »