SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Diagnoza Wow Wurth 2015 (BardhiComputers)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
ID e produktit :
110091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wow Wurth (diagnozë e re )

Wurth eshte nje diagnoze universale per te gjitha llojet e veturave dhe kamioneve.
Me kete mund te diagnostifikoni te gjitha gabimet ****kodon celsat****,fshierjen e gabimeve, kodimi i dizneve, kthimin e frenave mbrapa, leximin e të gjithë senzorve të veturave apo kamionëve si dhe shumë funksione të tjera.
Si dhe mundëson çasje në të gjitha ECU(steurgerat) e veturave apo kamionëve si p.sh.motor, instrument tabela, ABS,ESP, Immobiliser e shumë të tjera, kodimin e dritave automatike e shumë opcione të tjera.

Viber : 0037745664521

Adresa: Rruga "Vëllezrit Gërvalla" Ferizaj (afer Market Mentori)
Informata rreth publikuesit
BardhiComputers
Ferizaj
045664521
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »