SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kameren CANON DC420
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
ID e produktit :
110096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamera CANON DC420. Eshte shume i rujtun dhe ne gjendje te rregullt. Kamera sic shihet ne foto vjen bashke me kabllin per PC, kabllin per TV, adapter origjinal, komanduesin si dhe canta dhe nje CD origjinal. Per me shume kontaktoni ne nr: 044-336-555.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Canon
Prizren
044-336-555
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »