SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme 2 Bashkebanuese
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
ID e produktit :
110110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme 2 bashkebanuese. Banesa ka dhomen e dites dhe 2 dhoma gjumi, gjendet ne emshir kulla IX.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
visar
049887377
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »