SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dell Optiplex 7010 Core i7 3.4 4GB Ram 300 + Ekran 24 Inch
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
ID e produktit :
110138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kompjuterin Dell Optiplex 7010 Core i7
Kompjuteri eshte ne gjendje funksionale dhe punon perfekt ka 4b ram 300 hardisk
Me ekran Samsung TFT seria SyncMaster 2443fw 24 Inch
Per me shum info kontakto ne +37745441084 ne viber ose me email.
Informata rreth publikuesit
adhurim
Ferizaj
+37744446802
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »