SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Galaxy Ace GT-S5830i
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
ID e produktit :
110165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet samsung galaxy ace ngjendje shum te rregullt i perdorum me pak se 1 jav..telefoni vjen me adapter te vetin dhe kufje te veta + me paket te veten

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Gjakovë
044459730
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »