SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LexiBook Tv Game
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
ID e produktit :
110173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet LexiBook TV Game loja posedon te gjitha pjeset origjinale loja vjen me dy gjystika dhe me te gjitha kabllot origjinale.Gjystikat punojne me bateri 1.5V per dy gjystikat duhen 6 bateri pra per dy gjystikat nga 3 bateri.
Informata rreth publikuesit
Albanian
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »