SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Villa ne Boge(Rugove)
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
ID e produktit :
110189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje Villen ne Boge (Rugove) Afer Relax Rugova.

Villa ka siperfaqe prej 110m2 dhe 3.8ari truall.

Qmimi eshte 70000euro i diskutueshem

Villa posedon:
Sallon me Kuzhine
3 Dhoma te Gjumit
Banjo
2 Terasa dhe nje podrum.

Mund te kontaktoni ne nr +38649394111
E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »