SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes samsung galaxy S3
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
ID e produktit :
110263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaxy S3 16gb shum i rujten ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir gjithshkaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
+37744466959
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »