SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fotokopje Xerox workcenter 7435
Çmimi :
€1,690.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
ID e produktit :
110277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fotokopje profesionale me finisher per shpim, lidhje dhe thyerje te librave, broshurave dhe katalogjeve ne menyre automatike.

Materiali shpenzues mbi 70% ne gjendje te rregullt

049 511 411
Informata rreth publikuesit
Celulare
Prishtinë
049511411
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »