SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 2
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
ID e produktit :
110326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet playstation me 13 lojra dhe 3 kontrolla Ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Pristina
049499153
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »