SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes iPhone 4s 16gb
Çmimi :
€145.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
ID e produktit :
110336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 4s ngjendje t'rregullt ekranin pa asni grith (folin para Dhe prapa I ka t'gridhta) shum I rujtun , Ndrrimi I mundshum me iPhone 5c Dhe 5. Per ma shum na kontaktoni (viber) 049150022

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atthe
Vushtrri
049322278
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »