SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6/64 GB
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '16
ID e produktit :
110375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone 6/64 GB i sapo ardhur nga zvicra me te gjitha paisjet i ruajtur shum mir me mbrojtse para dhe mbrapa originale

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Zürich, Switzerland
+38649316623
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »