SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biliardo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
ID e produktit :
110478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet biliardo ne gjendje te mir per loj perveq bezit esht pak i demtuar.Posedon te gjitha topat dhe 3 shteka.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Gjakova
044 401 718
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »