SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkojmë Investitor
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
ID e produktit :
110497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agida Group është kompani e cila merret me prodhim qe nga viti 2004, posedon një fabrikë 1100 metra katror, e cila gjendet ne rrethin te Prishtinës Posedojmë një Fabrikë te standardeve evropiane, e cila është e pajisur me gjitha lejet e ndërtimit dhe lejet e prodhimit. Për shkaqe te mos mundësie se plasimit te produkteve ne mbar tregun e Kosovës, jemi te detyruar te kërkojmë investitor. Vlera e investimeve shkon nga 300 deri ne 1 milion, varësisht nga aftësia e investuesit dhe pjesa qe dëshiron te posedoj. Ju lutem te gjitha ata qe janë te interesuar qe te investojnë ne prodhim, ne një kompani qe operon ne Kosovë, me një fabrike moderne, ju lutem kontaktoni ne Email agida.group@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Agida
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »