SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 3 = Super slim
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
ID e produktit :
110547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
sony eshte ne gjendje te rregullt vjen me dy gjostika dhe lojen " Call of duty modern warfare 3" i ka 120 gb
Informata rreth publikuesit
Denis
Prishtinë
044519653
Prishtine 044519653 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »