SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aplikacioni per Shitje (markete) ShitjeSS
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
ID e produktit :
110588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aplikacioni eshte shume i pershtatshem per perdorim per shitje ne markete apo lokale te ndryshme , permban modulin e shitjes, hyrje malli, financat dhe kontabilitetin,raportet te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
Erzen
Rahovec
049 659 567
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »