SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nokia 3310 Cmimi 1000 €
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
ID e produktit :
110633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet per arsye ekonomike dhe per cdo kontakt telefononi te ky nr. 0688383993
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
0688383993
Burrel [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »