SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Salla për trajnime - Space for rent
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '14
ID e produktit :
11064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju njoftojm se Departamenti për Shërbime i ECK-së ofronë hapsira të përshtatshme në shfrytëzim për mbajtjen e trajnimeve, seminareve, konferencave, etj.,Me një ambient modern dhe me lokacion në qendër të Prishtinës që plotëson të gjitha standartet për akomodim të rahatshëm dhe cilësor.

Salla me kapacitete të ndryshme:

Salla të vogla me kapacitete x3 (15 persona)
Salla të mesme me kapacitete x3 (25 persona)
Salla të mëdha me kapacitete x3 (50 persona)
Salla e IT-s (16 persona)
Salla e konferencave për10 persona

Ju faleminderit për mirëkuptim!

Kontakti : +381 38 22 28 28 , +377 44 97 28 28 , +386 49 87 28 28
---
We inform that the service department of ECK provides sufficient space for rent suitable for conducting trainings, seminars, conferences, etc..With a modern environment and located in the center of Pristina that meets all the standards for quality and accommodation.

A wide variety of capacities:

Small classes capacity x3 ( 15 people )
Medium classes Capacity x3 ( 25 people )
Big classes capacity x3 ( 50 people)
IT Classroom ( 16 people )
Conference room ( 10 people )

Contact :: +381 38 22 28 28 , +377 44 97 28 28 , +386 49 87 28 28
Informata rreth publikuesit
Labi
Prishtinë
049454541
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »