SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustan nuse
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
ID e produktit :
110678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fustanin veq njehere i perdorur bashk me koshe dorza dhe kurore.Qmimi 250

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
drita
Gjakovë
049285831
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »