SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes elemente per banjo
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
ID e produktit :
110692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bojlerin, kaden me tush, lavamanin me bateri dhe sholjen me kazan. Te perdorura mirpo ne gjendje te rregullt.
Shiten bashke te gjitha per 170 euro.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044422202
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »