SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Permendore,,,mermer dhe granit
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
ID e produktit :
110755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri........te gjitha përmendoret punohen kryesisht sipas porosise ,,punoj kete pune me nje pervoje shumvjeqare.....kontakt tel....044 663 050.....viber--+377 44 663 050 ....granit-mermer ,BESI,..pr. Bylent Sejdiu..... Ferizaj .... (rr..varoshit).....qmimet jan sipas llojit te permendoreve,.... kryej punen komplet prej punimit te llojit (modelit) shkrimit montimit final...
Informata rreth publikuesit
bylent
Ferizaj
+37744663050
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »