SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Play Station 2.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
ID e produktit :
110782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Sony 2 me 2 Dorza dhe 4 Loja: Gta San Andreas, Fifa 14, Pes 2014, Need for Speed.Sony eshte ne gjendje te mire.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Semi
Tetovë, Tetovo, Macedonia
072588911
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »